Programma

Hier vind je het programma voor 2019. Fysieke kaarten kun je kopen bij de Kiosken in het Noorderplantsoen en bij ons Ticket- en Infocentrum (VRIJDAG Theater, Noorderbuitensingel 11). Meer info op deze pagina

Download timetable(s)
 

Zoek een voorstelling

Hoofdprogramma

Socalled & Friends

Socalled & Friends

Space - The 3rd Season

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Guillermo Calderón

Guillermo Calderón

Dragón

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Le Galactik Ensemble

Le Galactik Ensemble

Optraken

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Colin Dunne & Sidi Larbi Cherkaoui

Colin Dunne & Sidi Larbi Cherkaoui

Session

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Gravity & Other Myths

Gravity & Other Myths

Out of Chaos...

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Yan Duyvendak

Yan Duyvendak

invisible

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Trinidad González / Teatro Anónimo

Trinidad González / Teatro Anónimo

Carnaval

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Stefan Kaegi (Rimini Protokoll) / Münchner Kammerspiele

Stefan Kaegi (Rimini Protokoll) / Münchner Kammerspiele

Uncanny Valley

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Olivier de Sagazan

Olivier de Sagazan

Transfiguration

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Ambiguous Dance Company

Ambiguous Dance Company

Rhythm of Human

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Speak Percussion

Speak Percussion

Polar Force

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
WANG Chong & Théâtre du Rêve Expérimental

WANG Chong & Théâtre du Rêve Expérimental

Constellations

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Bissane Al Charif en Chrystèle Khodr

Bissane Al Charif en Chrystèle Khodr

I Once Entered a Garden

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
La Tristura

La Tristura

Future Lovers (Unplugged)

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Alexander Vantournhout

Alexander Vantournhout

Screws

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Robin Jonsson

Robin Jonsson

The Most Human

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Nick Power

Nick Power

Between Tiny Cities រវាងទីក្រុងតូច

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Samara Hersch & Lara Thoms

Samara Hersch & Lara Thoms

We all know what's happening

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Ainslie Henderson

Ainslie Henderson

Adjust

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Half Straddle

Half Straddle

Is This A Room

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
The Chekhov Project

The Chekhov Project

I Am a Seagull

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Marco Chenevier

Marco Chenevier

This work about the orange

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Davis Freeman

Davis Freeman

Karaoke(ART)

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Davis Freeman / Random Scream

Davis Freeman / Random Scream

Do my Mouth

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Noordpool Orkest en Ruben Smit

Noordpool Orkest en Ruben Smit

WAD Live

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
De Nwe Tijd / Freek Vielen & hetpaleis

De Nwe Tijd / Freek Vielen & hetpaleis

Doe de groeten aan de ganzen

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Mystery Route

Mystery Route

Mystery Route

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Mystery Voorstelling

Mystery Voorstelling

Mystery Voorstelling

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25

Gemaakt in het noorden

Illustere Figuren i.s.m. De verhalen van Groningen

Illustere Figuren i.s.m. De verhalen van Groningen

100 Jaar vrouwenkiesrecht, en nu dan?

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Het Houten Huis / Maarten Smit

Het Houten Huis / Maarten Smit

Blinde Vlek

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Teddy's Last Ride

Teddy's Last Ride

KillerWave

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Mads Wittermans

Mads Wittermans

A Hard Day's Night

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Nina Wijnmaalen

Nina Wijnmaalen

Ich Brauche Liebe

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Margje Wittermans

Margje Wittermans

NestGoud

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
DEELS GECANCELD | Sieger Baljon

DEELS GECANCELD | Sieger Baljon

Bezweringen

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Schout bij Nacht

Schout bij Nacht

Glory Glory Holelujah!

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Up North: E&E company

Up North: E&E company

In de vitrine

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Stichting Parmando

Stichting Parmando

Theater Suer

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Hent Hamming & Nico van der Wijk

Hent Hamming & Nico van der Wijk

IJs

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Arno Van Der Heyden

Arno Van Der Heyden

Arno's Aperitief

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Glasnost

Glasnost

Glasnost op Noorderzon

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Bram Esser / Platform GRAS

Bram Esser / Platform GRAS

Op zoek naar de bron van ons drinkwater

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Bram Esser & Alexander Weeber / Platform GRAS

Bram Esser & Alexander Weeber / Platform GRAS

Stroomstad - De Ongewisse Wereld van Morgen

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Kris De Decker en Melle Smets / Platform GRAS

Kris De Decker en Melle Smets / Platform GRAS

Human Power Plant: Groningen op spierkracht

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25

Muziek

Stampestuen

Stampestuen

Concert in de Spiegeltent

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Next of Kin

Next of Kin

Concert in de Spiegeltent

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Charley Crockett

Charley Crockett

Concert in de Spiegeltent

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Vicky Chow speelt Glass

Vicky Chow speelt Glass

Concert in de Lutherse Kerk

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Vicky Chow speelt Tristan Perich

Vicky Chow speelt Tristan Perich

Concert in de Lutherse Kerk

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Someone / Tessa Rose Jackson presents

Someone / Tessa Rose Jackson presents

Orbit i.s.m. Simplon

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Golden Dawn Arkestra

Golden Dawn Arkestra

Concert op het Dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Bobby Oroza

Bobby Oroza

Concert op het Dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
KOKOKO!

KOKOKO!

Concert op het Dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Peter Cat Recording Co.

Peter Cat Recording Co.

Concert op het Dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
YĪN YĪN

YĪN YĪN

Concert op het dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Durand Jones & The Indications

Durand Jones & The Indications

Concert op het Dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Joe Armon-Jones

Joe Armon-Jones

Concert op Het Dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Imarhan

Imarhan

Concert op het Dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Boy Azooga

Boy Azooga

Concert op het dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
TheColorGrey

TheColorGrey

Concert op het dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Swinder

Swinder

Concert op het Dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
De Likt

De Likt

Concert op het Dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Lo/now

Lo/now

Concert op Podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Benedict

Benedict

Concert op Podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Paula Tebbens

Paula Tebbens

Concert op podium plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Aidan & the Wild

Aidan & the Wild

Concert op Podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Tomás González

Tomás González

Concert op Podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Het Kanaal

Het Kanaal

Concert op Podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Laura Sjin

Laura Sjin

Concert op Podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Woe Blind Birds

Woe Blind Birds

Concert op Podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Oldseed

Oldseed

Concert op Podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Cashmyra

Cashmyra

Concert op Podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
la loye

la loye

Concert op Podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Babaddaar

Babaddaar

Concerten op podium Op Zuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
OOST presents

OOST presents

Concerten op Podium OpZuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
JAMundo presents

JAMundo presents

Concerten op Podium OpZuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Jan Wouter Oostenrijk

Jan Wouter Oostenrijk

Concerten op Podium op Zuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Northern Musical Meetings (by Bert Kleijn)

Northern Musical Meetings (by Bert Kleijn)

Concerten op Podium Op Zuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Daan Kleijn Trio

Daan Kleijn Trio

Concert op Podium op zuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Steernvanger

Steernvanger

Concert op Podium OpZuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Prins Claus Conservatorium

Prins Claus Conservatorium

Concerten op podium Op Zuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Bart-Jan Hogenhuis Kwartet

Bart-Jan Hogenhuis Kwartet

Concert op Podium Op Zuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Joost Dijkema Presents

Joost Dijkema Presents

Concerten op Podium Op Zuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
UHG (Urban House Groningen)

UHG (Urban House Groningen)

Concerten op Podium op Zuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
VRIJDAG

VRIJDAG

Klein Klassiek

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Oost

Oost

After Noorderzon

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Dj's Dwergenpodium

Dj's Dwergenpodium

Muziek op Dwergenpodium

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Academie voor Popcultuur presenteert

Academie voor Popcultuur presenteert

Concerten op het Dwergenpodium

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Clasine

Clasine

Concert op podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25

Contextprogramma

Dirk De Wachter i.s.m. Studium Generale

Dirk De Wachter i.s.m. Studium Generale

Laat ons ook ongelukkig zijn

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Ellen Laan i.s.m. Studium Generale

Ellen Laan i.s.m. Studium Generale

Seks! Een leven lang leren

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Menno Schilthuizen i.s.m. Studium Generale

Menno Schilthuizen i.s.m. Studium Generale

Darwin in de Stad

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Hanka Otte met Erik Akkermans, Niek vom Bruch, Jeffrey Meulman, Eva Wortmann en Paul de Rook

Hanka Otte met Erik Akkermans, Niek vom Bruch, Jeffrey Meulman, Eva Wortmann en Paul de Rook

De zin van theater

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Iris Sommer, Barend van Heusden en Frans Cornelissen

Iris Sommer, Barend van Heusden en Frans Cornelissen

KUNST DIE JE BEWEEGT

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Jan de Jong

Jan de Jong

MOEDERS EN MONUMENTEN

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Emily Kocken en Thijs Lijster

Emily Kocken en Thijs Lijster

WELKE TAAL SPREEKT DE KUNST?

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Dagblad van het Noorden

Dagblad van het Noorden

Rarekiekfestival: Ode aan het korte verhaal

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
De Verhalen van Groningen

De Verhalen van Groningen

100 jaar Vrouwenkiesrecht

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
UMCG, Aletta Jacobs SPH, Gemeente, Hanze, HANNN

UMCG, Aletta Jacobs SPH, Gemeente, Hanze, HANNN

ESCAPE ROOM: KRAAK DE CODE VOOR GELUK

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Annemieke Huls, Peter Henk Steenhuis (ism Ensemble Montage en Thijs de Vlieger)

Annemieke Huls, Peter Henk Steenhuis (ism Ensemble Montage en Thijs de Vlieger)

ZIN IN MUZIEK

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Michiel Lieuwma

Michiel Lieuwma

Naar de maan of naar de haaien

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Groninger Museum

Groninger Museum

Mini Groninger Museum on tour

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Noorderzon & Partners

Noorderzon & Partners

Sustainable Sunday

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
De Linkse Mannen Lossen het op

De Linkse Mannen Lossen het op

Talkshow: wat er met water moet

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25

Speelweide - mini-festival voor de jongste bezoekers

Studio Tape

Studio Tape

De afgetrapte schoentjes

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Jasmin Hasler

Jasmin Hasler

Landing

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Erin Stel, Sara Scholten en Anne Brouwer

Erin Stel, Sara Scholten en Anne Brouwer

PLAY - Het leven is een spel

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
KRAAK

KRAAK

Spelen

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Circustheater Marco Solo (Marco Bonisimo)

Circustheater Marco Solo (Marco Bonisimo)

Marco Solo Gaat Op Reis

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Theater Pannenkoek

Theater Pannenkoek

Schone Draak!

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Jamila Faber

Jamila Faber

Haqiqa's Reis

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Floris Maathuis / De Wonderlijke Wereld

Floris Maathuis / De Wonderlijke Wereld

Man vs Robot

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
KidsLiteraturia

KidsLiteraturia

Het Paard van de Prinses

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Chantalla Pleiter & Teackele Soepboer

Chantalla Pleiter & Teackele Soepboer

Muziekmaakmachine; De Lopende Band

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Sander van der bij & David Marcel de Jong

Sander van der bij & David Marcel de Jong

RUIM

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
VRIJDAG

VRIJDAG

De Witte & De Bonte Was

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Viesueel Geweld

Viesueel Geweld

Zoodle

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
De Jonge Onderzoekers

De Jonge Onderzoekers

Reis naar Mars - Zou jij willen wonen op Mars?!

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
GRID Grafisch Museum Groningen

GRID Grafisch Museum Groningen

Tasjes bedrukken

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Viesueel Geweld

Viesueel Geweld

Rotoscopia

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Maaike Hermse / Ticadesign

Maaike Hermse / Ticadesign

Het Grote Knuffelarchief

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Nou & Herkauw

Nou & Herkauw

MutantME VR

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Viesueel Geweld

Viesueel Geweld

UnDARcover

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Universiteit van Noorderzon

Universiteit van Noorderzon

Noorderlichten door Young Academy Groningen

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Chantal de Wolde

Chantal de Wolde

Het Onderwater DuikbootTimmerfestijn

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Esse van der Molen

Esse van der Molen

Herinneringskijkdozen

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25

Containerprogramma

Noorderpoort

Noorderpoort

Andermans Geluk

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Noorderpoort

Noorderpoort

De Smart Speaker

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
De Noorderlingen

De Noorderlingen

Sin Sinner Sinister

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Cakiflomarsan

Cakiflomarsan

...nog een beetje meer

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Brandstof TDI (Onderdeel van Garage TDI)

Brandstof TDI (Onderdeel van Garage TDI)

Box Xperiment

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
VRIJDAG

VRIJDAG

Nest & Mijn Geluk

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Babaddaar

Babaddaar

De Woestijn

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Kiers & Den Hollander

Kiers & Den Hollander

De Kliko's

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Gecancelled | Theater De Dames Slier

Gecancelled | Theater De Dames Slier

Schoon!

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Marijke Rasing

Marijke Rasing

Vertrouwen op het eerste gezicht

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Buning & Van der Wijk

Buning & Van der Wijk

Ho! de musical

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Marco e Guido

Marco e Guido

(4,2)(0,2)

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
WijkWold&BeekHek

WijkWold&BeekHek

Neem een eenhoorn

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Ronald Hünneman

Ronald Hünneman

Een Vlucht In Genot

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
2

2

THE CHAPEL

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
2

2

Yours faithfully, Winnie

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Wansmakelijk Goed Filmhuisje

Wansmakelijk Goed Filmhuisje

Onalledaagse Mini-Bios

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Meindert Talma

Meindert Talma

Balsturig

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Groninger Bodem Beweging en Davey Smand

Groninger Bodem Beweging en Davey Smand

Bevingsbeleving

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Rijksuniversiteit Groningen i.s.m. PeerGroup

Rijksuniversiteit Groningen i.s.m. PeerGroup

Energie Van Groningen

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
CBK Container

CBK Container

Caroline Penris En Koen De Graaf Aan Het Werk

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Minerva Time Based Art

Minerva Time Based Art

C I N E M A M I N E R V A

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Glasboer (Gabriëlle Glasbeek en Robert van der Tol)

Glasboer (Gabriëlle Glasbeek en Robert van der Tol)

Glasboer

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
De Casanova's

De Casanova's

Containerbegrip

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Michel Velt en The Shitfaced Mermaids

Michel Velt en The Shitfaced Mermaids

Torno Subito

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Jonge Sla

Jonge Sla

MCBTH

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Julian Verkerk

Julian Verkerk

Het Biomedisch Laboratorium

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25