Programma

Kaarten voor het hele programma zijn nu verkrijgbaar! Vanaf 1 augustus kun je ook fysieke kaarten kopen bij het Ticket- en Infocentrum (VRIJDAG Theater, Noorderbuitensingel 11) en tijdens het festival bij een van de Kiosken. 
 

Datum

Hoofdprogramma

Socalled & Friends

Socalled & Friends

Space - The 3rd Season

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Guillermo Calderón

Guillermo Calderón

Dragón

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Le Galactik Ensemble

Le Galactik Ensemble

Optraken

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Colin Dunne & Sidi Larbi Cherkaoui

Colin Dunne & Sidi Larbi Cherkaoui

Session

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Gravity & Other Myths

Gravity & Other Myths

Out of Chaos...

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Trinidad González / Teatro Anónimo

Trinidad González / Teatro Anónimo

Carnaval

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Yan Duyvendak

Yan Duyvendak

invisible

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Stefan Kaegi (Rimini Protokoll) / Münchner Kammerspiele

Stefan Kaegi (Rimini Protokoll) / Münchner Kammerspiele

Uncanny Valley

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Olivier de Sagazan

Olivier de Sagazan

Transfiguration

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Ambiguous Dance Company

Ambiguous Dance Company

Rhythm of Human

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Speak Percussion

Speak Percussion

Polar Force

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
WANG Chong & Théâtre du Rêve Expérimental

WANG Chong & Théâtre du Rêve Expérimental

Constellations

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Bissane Al Charif en Chrystèle Khodr

Bissane Al Charif en Chrystèle Khodr

I Once Entered a Garden

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
La Tristura

La Tristura

Future Lovers (Unplugged)

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Alexander Vantournhout

Alexander Vantournhout

Screws

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Robin Jonsson

Robin Jonsson

The Most Human

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Nick Power

Nick Power

Between Tiny Cities រវាងទីក្រុងតូច

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Samara Hersch & Lara Thoms

Samara Hersch & Lara Thoms

We all know what's happening

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Ainslie Henderson

Ainslie Henderson

Adjust

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Half Straddle

Half Straddle

Is This A Room

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
The Chekhov Project

The Chekhov Project

I Am a Seagull

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Marco Chenevier

Marco Chenevier

This work about the orange

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Davis Freeman

Davis Freeman

Karaoke(ART)

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Davis Freeman / Random Scream

Davis Freeman / Random Scream

Do my Mouth

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Noordpool Orkest en Ruben Smit

Noordpool Orkest en Ruben Smit

WAD Live

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
hetpaleis & De Nwe Tijd / Freek Vielen

hetpaleis & De Nwe Tijd / Freek Vielen

Doe de groeten aan de ganzen

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Mystery Route

Mystery Route

Mystery Route

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Mystery Voorstelling

Mystery Voorstelling

Mystery Voorstelling

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25

Muziek

Stampestuen

Stampestuen

Concert in de Spiegeltent

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Next of Kin

Next of Kin

Concert in de Spiegeltent

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Charley Crockett

Charley Crockett

Concert in de Spiegeltent

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Vicky Chow speelt Glass

Vicky Chow speelt Glass

Concert in de Lutherse Kerk

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Vicky Chow: Surface Image

Vicky Chow: Surface Image

Concert in de Lutherse Kerk

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Someone / Tessa Rose Jackson presents

Someone / Tessa Rose Jackson presents

Orbit i.s.m. Simplon

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Golden Dawn Arkestra

Golden Dawn Arkestra

Concert op het Dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Bobby Oroza

Bobby Oroza

Concert op het Dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
KOKOKO!

KOKOKO!

Concert op het Dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Peter Cat Recording Co.

Peter Cat Recording Co.

Concert op het Dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
YĪN YĪN

YĪN YĪN

Concert op het dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Durand Jones & The Indications

Durand Jones & The Indications

Concert op het Dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Joe Armon-Jones

Joe Armon-Jones

Concert op Het Dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Imarhan

Imarhan

Concert op het Dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Boy Azooga

Boy Azooga

Concert op het dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
TheColorGrey

TheColorGrey

Concert op het dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Swinder

Swinder

Concert op het Dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
De Likt

De Likt

Concert op het Dok

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Paula Tebbens

Paula Tebbens

Concert op podium plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Oldseed

Oldseed

Concert op Podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Jan Wouter Oostenrijk

Jan Wouter Oostenrijk

Concerten op Podium op Zuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Daan Kleijn Trio

Daan Kleijn Trio

Concert op Podium op zuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Oost

Oost

After Noorderzon

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Het Kanaal

Het Kanaal

Concert op Podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Aidan & the Wild

Aidan & the Wild

Concert op Podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Laura Sjin

Laura Sjin

Concert op Podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Benedict

Benedict

Concert op Podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Woe Blind Birds

Woe Blind Birds

Concert op Podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
la loye

la loye

Concert op Podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Lo/now

Lo/now

Concert op Podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Cashmyra

Cashmyra

Concert op Podium Plataan

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Babaddaar

Babaddaar

Concerten op podium Op Zuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Bart-Jan Hogenhuis Kwartet

Bart-Jan Hogenhuis Kwartet

Concert op Podium Op Zuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
OOST presents

OOST presents

Concerten op Podium OpZuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Joost Dijkema Presents

Joost Dijkema Presents

Concerten op Podium Op Zuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Northern Musical Meetings (by Bert Kleijn)

Northern Musical Meetings (by Bert Kleijn)

Concerten op Podium Op Zuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Prins Claus Conservatorium

Prins Claus Conservatorium

Concerten op podium Op Zuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
JAMundo presents

JAMundo presents

Concerten op Podium OpZuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Steernvanger

Steernvanger

Concert op Podium OpZuid

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
VRIJDAG

VRIJDAG

Klein Klassiek

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Academie voor Popcultuur presenteert

Academie voor Popcultuur presenteert

Concerten op het Dwergenpodium

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Dj's Dwergenpodium

Dj's Dwergenpodium

Muziek op Dwergenpodium

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25

Contextprogramma

Dirk De Wachter i.s.m. Studium Generale

Dirk De Wachter i.s.m. Studium Generale

Laat ons ook ongelukkig zijn

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Ellen Laan i.s.m. Studium Generale

Ellen Laan i.s.m. Studium Generale

Seks! Een leven lang leren

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Menno Schilthuizen i.s.m. Studium Generale

Menno Schilthuizen i.s.m. Studium Generale

Darwin in de Stad

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Hanka Otte met Erik Akkermans, Niek vom Bruch, Jeffrey Meulman, Eva Wortmann en Paul de Rook

Hanka Otte met Erik Akkermans, Niek vom Bruch, Jeffrey Meulman, Eva Wortmann en Paul de Rook

De zin van theater

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Iris Sommer, Barend van Heusden en Frans Cornelissen i.s.m. Arts in Society

Iris Sommer, Barend van Heusden en Frans Cornelissen i.s.m. Arts in Society

KUNST DIE JE BEWEEGT

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Jan de Jong i.s.m. Arts in Society

Jan de Jong i.s.m. Arts in Society

MOEDERS EN MONUMENTEN

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Emily Kocken en Thijs Lijster i.s.m. AiS en IKK

Emily Kocken en Thijs Lijster i.s.m. AiS en IKK

WELKE TAAL SPREEKT DE KUNST?

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Dagblad van het Noorden

Dagblad van het Noorden

Rarekiekfestival: Ode aan het korte verhaal

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
De Verhalen van Groningen

De Verhalen van Groningen

100 jaar Vrouwenkiesrecht

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
UMCG, Aletta Jacobs SPH, Gemeente, Hanze, HANNN

UMCG, Aletta Jacobs SPH, Gemeente, Hanze, HANNN

THE ESCAPE: KRAAK DE CODE VOOR GELUK

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Annemieke Huls, Peter Henk Steenhuis (ism Ensemble Montage en Thijs de Vlieger)

Annemieke Huls, Peter Henk Steenhuis (ism Ensemble Montage en Thijs de Vlieger)

ZIN IN MUZIEK

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Michiel Lieuwma

Michiel Lieuwma

Naar de maan of naar de haaien

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Groninger Museum

Groninger Museum

Mini Groninger Museum on tour

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Noorderzon & Partners

Noorderzon & Partners

Sustainable Sunday

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
De Linkse Mannen Lossen het op

De Linkse Mannen Lossen het op

Talkshow: wat er met water moet

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25

Speelweide - programma voor jonge gasten

Studio Tape

Studio Tape

De afgetrapte schoentjes

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Jasmin Hasler

Jasmin Hasler

Landing

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Erin Stel, Sara Scholten en Anne Brouwer

Erin Stel, Sara Scholten en Anne Brouwer

PLAY - Het leven is een spel

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
KRAAK

KRAAK

Spelen

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Circustheater Marco Solo (Marco Bonisimo)

Circustheater Marco Solo (Marco Bonisimo)

Marco Solo Gaat Op Reis

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Theater Pannenkoek

Theater Pannenkoek

Schone Draak!

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Jamila Faber

Jamila Faber

Haqiqa's Reis

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Floris Maathuis / De Wonderlijke Wereld

Floris Maathuis / De Wonderlijke Wereld

Man vs Robot

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
KidsLiteraturia

KidsLiteraturia

Het Paard van de Prinses

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Chantalla Pleiter & Teackele Soepboer

Chantalla Pleiter & Teackele Soepboer

Muziekmaakmachine; De Lopende Band

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Sander van der bij & David Marcel de Jong

Sander van der bij & David Marcel de Jong

RUIM

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
VRIJDAG

VRIJDAG

De Witte & De Bonte Was

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Viesueel Geweld

Viesueel Geweld

Zoodle

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
De Jonge Onderzoekers

De Jonge Onderzoekers

Reis naar Mars - Zou jij willen wonen op Mars?!

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
GRID Grafisch Museum Groningen

GRID Grafisch Museum Groningen

Tasjes bedrukken

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Viesueel Geweld

Viesueel Geweld

Rotoscopia

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Maaike Hermse / Ticadesign

Maaike Hermse / Ticadesign

Het Grote Knuffelarchief

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Nou & Herkauw

Nou & Herkauw

MutantME VR

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Viesueel Geweld

Viesueel Geweld

UnDARcover

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Young Academy Groningen

Young Academy Groningen

Noorderlichten: Universiteit van Noorderzon

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Chantal de Wolde

Chantal de Wolde

Het Onderwater DuikbootTimmerfestijn

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25

Containerprogramma

Noorderpoort

Noorderpoort

Andermans Geluk

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Noorderpoort

Noorderpoort

De Smart Speaker

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
De Noorderlingen

De Noorderlingen

Sin Sinner Sinister

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Cakiflomarsan

Cakiflomarsan

...nog een beetje meer

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Brandstof TDI (Onderdeel van Garage TDI)

Brandstof TDI (Onderdeel van Garage TDI)

Box Xperiment

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
VRIJDAG

VRIJDAG

Nest & Mijn Geluk

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Babaddaar

Babaddaar

De Woestijn

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Kiers & Den Hollander

Kiers & Den Hollander

De Kliko's

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Gecancelled | Theater De Dames Slier

Gecancelled | Theater De Dames Slier

Schoon!

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Marijke Rasing

Marijke Rasing

Vertrouwen op het eerste gezicht

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Buning & Van der Wijk

Buning & Van der Wijk

Ho! de musical

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Marco e Guido

Marco e Guido

(4,2)(0,2)

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
WijkWold&BeekHek

WijkWold&BeekHek

Neem een eenhoorn

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Ronald Hünneman

Ronald Hünneman

Een Vlucht In Genot

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
NNTWEE

NNTWEE

THE CHAPEL

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
TWEE

TWEE

Yours faithfully, Winnie

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Wansmakelijk Goed Filmhuisje

Wansmakelijk Goed Filmhuisje

Onalledaagse Mini-Bios

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Meindert Talma

Meindert Talma

Balsturig

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Groninger Bodem Beweging en Davey Smand

Groninger Bodem Beweging en Davey Smand

Bevingsbeleving

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Rijksuniversiteit Groningen i.s.m. PeerGroup

Rijksuniversiteit Groningen i.s.m. PeerGroup

Energie Van Groningen

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
CBK Container

CBK Container

Caroline Penris En Koen De Graaf Aan Het Werk

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Minerva Time Based Art

Minerva Time Based Art

C I N E M A M I N E R V A

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Glasboer (Gabriëlle Glasbeek en Robert van der Tol)

Glasboer (Gabriëlle Glasbeek en Robert van der Tol)

Glasboer

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
De Casanova's

De Casanova's

Containerbegrip

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Michel Velt en The Shitfaced Mermaids

Michel Velt en The Shitfaced Mermaids

Torno Subito

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Jonge Sla

Jonge Sla

MCBTH

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Julian Verkerk

Julian Verkerk

Het Biomedisch Laboratorium

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25