Artiestenarchief

Hier vind je een selectie van de artiesten en groepen en voorstellingen die te zien waren tijdens de afgelopen edities van Noorderzon Performing Arts Festival Groningen.

Performing arts/muziek (inter)nationaal:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

0-9

1er Stratagème (Frankrijk)
Forecasting (2013)

2b theatre company & Hawksley Workman (Canada)
The God That Comes (2013)

600 HIGHWAYMEN (VS)
The Record (2014) - met Noorderzon
Employee of the Year (2015)


A

Aart Strootman (NL)
Steve Reich Marathon (2015)

Acrobat (Australië)
Smaller - Poorer - Cheaper (2007)
PropagandA (2010)

Ad Visser (NL)
De Parade van de hemelse tragedie (2016)

Adam Green (VS)
Concert (2008)

Afterpartees (NL)
Concert (2015)

Akhe (Wit Rusland)
White Cabin (2005)

Aki Takase & Louis Sclavis (Japan, Frankrijk)
Concert (2009)

Alice Ripoll (Brazilië)
Suave (2015)

Alvis Hermanis/New Riga Theatre (Letland)
Sonja (2007)

Amir Reza Koohestani/Mehr Theatre Group (Iran)
Hearing (2015)

Amit Drori (Zwitserland)
Savanna, A Possible Landscape (2013)

Amund Sjølie Sveen (Noorwegen)
Sound of Freedom (2013)

Analog (Duitsland)
Finale (2016)

Anna Aaron (Zwitserland)
Concert (2012)

Andrew Dickson (VS)
AC Dickson: E-Bay Powerseller (2006)

Andy Frasco (VS)
Concert (2016)

Angus & Julia Stone (Australië)
Concert (2008)

Ant Hampton (GB)
The Bench (2010) met Glen Neath
Elsewhere, Offshore (Part 1 - Cue China) (2012)

Antony Hamilton (Australië)
Black Project 1 (2013)
MEETING (2015) - met Alisdair Macindoe

Antoine Defoort (Frankrijk)
&&&&& & &&& (2009) - met Halory Goerger
Cheval (2011) - met Julien Fournet
Germinal (2013) - met Halory Goerger
A Low Level of Originality (Lecture - bêta version) (2014)

Aphids (Australië)
System Building (2009)

Arling&Arling (Nederland)
De astronaute en de ster (2005)

Aruspice Circus (Frankrijk
Buno Solo (2008)

The Asteroids Galaxy Tour (Denemarken)
Concert (2009)

Austra (Canada)
Concert (2011)

Avner Eisenberg (VS)
Exceptions to Gravity (2014)

Terug naar boven


B

 Back to Back Theatre  (Australië)
Small Metal Objects (2007)

 Balanescu Quartet F (GB)
Second Breath & Play (2008)
Balanescu's Happy Hour (2008)

 Bart Constant  (Nederland)
Concert (2012) 

 Baryshnikov Arts Center & Dmitry Krymov Laboratory
In Paris - A Play (2011)

 Béla Pintér and Company  (Hongarije)
Muck (2012) 

Benjamin Verdonck/KVS/Toneelhuis (België)
NOTALLWHOWANDERARELOST (2014)

 Betontanc  (Ljubljana)
Show your face! (2008)

 Bettina Atala/Grand Magasin  (Frankrijk)
Saison 1, Episode 2 (2009)

 BERLIN  (België)
Land's End (2012)
Perhaps All The Dragons (2014)
Zvizdal [Chernobyl - so far so close] (2016)

 Bill Callahan  (VS)
Concert (2009)

Birth of Joy (NL)
Concert (2015)

The Black Atlantic (NL)
Somnium (2016)

 The Black Lips  (VS)
Concert (2009)

 BlackSkyWhite  (Rusland)
Bertrand's Toys (2002)
Astronomy for Insects (2004)

 Blaudzun  (Nederland)
Concert (2010)

 B L!NDMAN ( België)
Turntables 4 Voices (2008)

Blind Summit Theatre (GB)
The Table (2012)

Bosnian Rainbows (VS)
Concert (2013)

Bowerbirds (VS)
Concert (2012)

Boyzie Cekwana & Panaibra Canda (Zuid-Afrika/Mozambique)
The inkomati (dis)cord (2012)

Brendan Benson (VS)
Concert (2013)

Bridie Jackson & The Arbour (GB)
Concert (2014)

Broken Brass Ensemble (NL)
Concert (2014)

Brokentalkers (Ierland)
In Real Time (2009)
The Blue Boy (2011)

Bruno Beltrao/Grupa de Rua (Brazilië)
H3 (2009)

Buck 65 (VS)
Concert (2006)

Terug naar boven


C

  Camille Boitel   (Frankrijk)
L'Immédiat (2012)

  CANTINA (  Australië)
CANTINA (2011)

  Caribou   (Canada)
Concert (2010)

  Carmen Linares   (Spanje)
Concert (2004)

  Case Mayfield   (Nederland)
Concert (2012)

  Chamber Made Opera   (Australië)
Phobia (2005)

  Charles Gayle (  VS)
Concert (2010)

  C   harlotte Engelkes   (Zweden)
Miss Very Wagner (2007)

 Chatham County Line  (VS)
Concert (2007)

 Chelfitsch  (Japan)
We Are the Undamaged Others (2010)

 !!! (Chk, Chk, Chk)  (VS)
Concert (2007)

CHRISTEENE (VS)
THE CHRISTEENE MACHINE (2014)

 Chromeo  (VS)
Concert (2007)

 Chunky Move  (Australië)
Glow (2007)
Mortal Engine (2008)

 Cie111 (Frankrijk)
Plan B (2006) met Phil Soltanoff (VS)
Sans Objet (2013)

 Circa  (Australië)
The Space Between (2006)
By the light of stars that are no longer (2008)

 Circus Ronaldo  (België)
Fili (2002)

Cirque Inextremiste (Frankrijk)
Extension (2015)

 Cirque Ici/Johan Le Guillerm  (Frankrijk)
Secret (2005)

 Cirq'ulation Locale  (België/Frankrijk)
Who Goes On? (2006)

Cláudia Dias (Portugal)
Monday - watch out for the right (2016)

 Claudio Stellato  (België)
L'Autre (2010)

 Cloud Control  (Australië)
Concert (2011)

 Club Fisk  (Denemarken)
Forestillinger (2007)

 Club Guy & Roni  (Nederland)
Welcome to Soledad (2006)
The Last Chaos Piece (2008)
Poetic Disasters (2009)
L'Histoire du Soldat (2013) - met Platforma Project
Phobia (2015) - Met En-Knap en Slagwerk Den Haag
The jungle is our house (2016)

 Comic Trust  (Rusland)
White Side Story (2004)

 Compagnie Adrien M  (Frankrijk)
Cinematique (2010)

Compagnie Bakélite (Frankrijk)
Braquage (2013)

Compagnie Baninga / Delavallet Bidiefono (Republiek Congo)
Au-Dèla (2013)

 Compagnie MPTA  (Frankrijk)
Ali (2010)
Barons Perchés (2016)

 Compagnie Non Nova  (Frankrijk)
Afternoon of a Foehn - Version 1 (2012)

 Compagnie Par Terre/Anne Nguyen  (Frankrijk)
Promenade Obligatoire (2012)

Christián Plana  (Chili)
No despiertes a los niños (2016)

Christiane Jatahy (Brazilië)
Julia (2013) - met Companhia Vértice de Teatro
What if they went to Moscow? (2015) - met Cia Vértice

Christophe Meiherhans (België)
You take the words right out of my mind (2015)

Compañía Luis Biasotto (Argentinië)
África (2013)

 contact Gonzo  (Japan)
The Late Drummer... (2011)

 Crew/Eric Joris  (België)
crash 3.0 (2005)
'u'_razende stilstand (2006)

 CSS (Cansei de Ser Sexy)  (Brazilië)
Concert (2011)

 Curious  (GB)
On the Scent (2004)

 C ut Copy  (Australië)
Concert (2008)

Terug naar boven


D

 Daniel Bernard Roumain  (VS)
concerto for orchestra, violin and laptop (2006)

Daniel Fish (VS)
Eternal (2014)

Daniel Koren (VS)
The Most Important Thing (2015)

Daniel Norgren (Zweden)
Concert (2016)

Das Fräulein / Anne-Cécile Vandalem (België)
Michel Dupont, réinventer le contraire du monde (2013)

Daughter (GB)
Concert (2013)

Davis Freeman-Random Scream (BE)
Karaoke (ART) (2014)

Dayna Hanson (VS)
The Clay Duke (2013)

Dead Centre (Ierland)
Chekhov's First Play (2016)

Deep Sea Arcade (Australië)
Concert (2013)

 Delgado Fuchs  (Zwitserland)
Long Sky-Blue Woollen Coat... (2009)

Despootpoëzie (NL)
Retorica in Extrema (2015)

 Devotchka  (VS)
Concert (2009)

 D ez Mona ( België)
Pursued Sinners (2005)

DJ Spooky (VS)
Rebirth of a Nation (2006)

De Utvalgte (Noorwegen)
Jimmy Young (2008)
Skuggar (2010)
The Art of Being Tamed (2012)
De Uitverkorenen (2015)

Doelenkwartet (Nederland)
WTC 09/11 en Different Trains van Steve Reich (2012)

The Dodos (VS)
Concert (2008)

DMA's (Australië)
Concert (2016)

Annie Dorsen (VS)
Hello Hi There (2011)

Dries Verhoeven (Nederland)
Uw koninkrijk kome (2003)

Dry the River (GB)
Concert (2011)

Dunja Jocic/Korzo Producties (Servië en NL)
Don't talk to me in my sleep (2015)

Terug naar boven


E

East Cameron Folkore (VS)
Concert (2014)

Eboman (Nederland)
Verknipt (2005)

Edgar Oliver (VS)
Helen & Edgar (2014)

Edit Kaldor (Nederland)
C'est du Chinois (2010)
Web of Trust (2016)

Edward Sharpe & The Magnetic Zeros (VS)
Concert (2011)

Efterklang (Denemarken)
Concert (2008)

Eisa Jocson (Filippijnen)
Macho Dancer (2013)
Host (2015)

EkosDance Company (Indonesië)
Cry Jailolo (2015)

El Conde de Torrefiel (Spanje)
Escenas para una conversación después del visionado de una película de Michael Haneke (2015)
Guerrilla (2016)

Enrique Diaz/Cristina Moura/Coletivo Improviso (Brazilië)
otro (or) weknowitsallornothing (2010)

Ensemble Klang (Nederland)
Walden (2008)

Ernst Reijsiger (Nederland)
Requiem for a Dying Planet (2009)

Esser (GB)
Concert (2008)

Terug naar boven


F

Fadhel Jaïbi & Familia Productions (Tunesië)
Yahia Yaïch (Amnesia) (2011)

Fai Fai (Japan)
My Name Is I LOVE YOU (2009)

Fanny & Alexander (Italië)
Him (2009)

Faulty Optic (GB)
Licked (2005)

Faustin Linyekula/Studios Kabako (Congo)
More, more, more... future (2009)

Faustus (GB)
Concert (2013)

Feria Musica (België)
Le Vertige du Papillon (2004)

Fernando Rubio (Argentinië)
Alles aan mijn zijde/Everything by my side (2013) - i.s.m. Noorderzon
When we were kids (2014) - i.s.m. Intimoteatroitinerante

Figurentheater Teubingen (Duitsland)
salto.lamento (2009)

Filip Jordens (België)
Hommage à Brel (2002)

Fitz & The Tantrums (VS)
Concert (2011)

 Fleur Elise Noble  (Australië)
2 Dimensional Life of Her (2010)

 Fool's Gold  (VS)
Concert (2010)

 F orced Entertainment  (GB)
Quizoola! (2004)

France Distraction (Frankrijk en België)
France Distraction (2013)

Frank Boyd (VS)
The Holler Sessions (2015)

Freshly Ground (Zuid-Afrika)
Concert (2006)

Terug naar boven


G

Galili Dance (Nederland)
See Under X (2003)
Your Place, My Place (2006)

Gallowstreet Brass Band (NL)
Concert (2014)

Gérald Kurdian (Frankrijk)
1999 (2013)

Get Well Soon (Duitsland)
Concert (2008)

GETINTHEBACKOFTHEVAN (GB)
Big Hits (2012)

Geumhyung Jeong (Zuid-Korea)
Oil Pressure Vibrator (2014)

Gisèle Vienne (Frankrijk)
This is how you will disappear (2010)

Gob Squad (Duitsland/GB)
Super Night Shot (2005)
Gob Squad's Kitchen (2007)
Before Your Very Eyes (2011) met CAMPO

Gogol Bordello (VS)
Concert (2006)

Guillemots (GB)
Concert (2006)

Giuseppe Chico & Barbara Matijevic (Frankrijk)
I've never done this before (2016)

Gunilla Heilborn & Co. (Zweden)
Gorkij Park 2 (2014)
The Knowledge (2016)

Terug naar boven


H

Haim (VS)
Concert (2013)

Hanne Hukkelberg (Noorwegen)
Concert (2009)

Hans Rosenström (Finland/Zweden)
Mikado (2012)

Halory Goerger (Frankrijk)
&&&&& & &&& (2009) met Antoine Defoort
Metrage Variable (2010)
Germinal (2013) met Antoine Defoort

Hamilton Leithauser (VS)
Concert (2014)

Hazelle Goodman (VS)
On Edge (2006)

HEALTH (VS)
Concert (2010)

Heartless Bastards (VS)
Concert (2013)

Hege Haagenrud (Noorwegen)
De Jury (2015)

Hiroaki Umeda (Japan)
Duo & Accumulated Layout (2007)
2.repulsion & Holistic Strata (2011)

Howool Baek & Matthias Erian (Zuid-Korea/Duitsland)
NOTHING for 60min (2014)

Terug naar boven


I

Icelandic Dance Company (IJsland)
We are all Marlene Dietrich FOR (2005)

Ictus (België)
Waits/Weill (2007)

IIPM International Institute of Political Murder (Duitsland, Zwitserland)
HATE RADIO (2012)

Irene Schweizer's Where's Africa Trio (Zwitserland)
Concert (2010)

Terug naar boven


J

Jagwar Ma (AUS)
Concert (2014)

Jake Isaac (GB)
Concert (2015)

Janek Turkowski (Polen)
Margarete (2012)
Smalfilm (2013) - i.s.m. Noorderzon en Stichting GAVA

JeckoS DANCE (Indonesië)
Terima Kost (2010)

Jelle Buning (NL)
De Ideale Drenkeling (2016)

Jessica Lea Mayfield (VS)
Concert (2009)

JIGALOV (Duitsland)
Jigalov! (2012)

Jorge Morro en Norbert Servos (Duitsland)
in\Two Solo's (2014)

Jose Gonzalez (Zweden)
Concert (2008)

Josef Salvat (Australië)
Concert (2016)

Jos Houben (Frankrijk)
De Lachende Mens (2007)

Jo Strømgren Kompani (Noorwegen)
The Department (2006)
The Hospital (2007)

 J ulie Atlas Muz & Friends  (VS)
The Four Strippers of the Apocalyps (2008)
The Great Distraction of 2010

Jungle By Night (Nederland)
Concert (2011)

Terug naar boven


K

Kakkmaddafakka (Noorwegen)
Concert (2011)

Kamagurka (België)
Kama zingt (2002)
Kamarotti (2003)

Katzenjammer (Noorwegen)
Concert (2009)

Kharkiv State Theater (Oekraïne)
Hamlet. Dreams (2003)
Love's Month (2003)

Kid Koala (Canada)
Nufonia Must Fall (Live) (2014)

Kidd Pivot (Canada)
Uncollected Stories (2004)

Klaus Obermaier & Chris Haring (Duitsland/GB)
Vivisector (2004)

Knarsetand (NL)
Concert (2014)

Kobalt Works (België)
Met Amrita Performing Arts (Cambodja) - Crack (2012)
Hanoi Stardust (Vietnam) (2016)

Kornél Mundruczó/Proton Theatre (Hongarije)
Dementia (2014)

Kovacs (NL)
Concert (2014)

Kuenta i Tambu (NL)
Concert (2014)

Terug naar boven


L

La Chiva Gantiva (België)
Concert (2013)

  Lakka   (Brazilië)
Is the body the medium of dance? - Other Parts (2011)

La Laguna/Agostina Lopéz (Argentinië)
La Laguna (2013)

Lander Patrick (Portugal)
Arrastaõ (2015)

  La Patogallina   (Chili)
1907... el ano de la flor negra (2006)

Les Ombres Portées (Frankrijk)
Les Somnambules (De Slaapwandelaars) (2016)

  Laura Veirs and the Hall of Flames  ( VS)
Concert (2010)

 La Serre  (Frankrijk)
La Serre (2003)

 Latitude 14  (VS)
Red Fly/Blue Bottle (2009)

 Licedei  (Rusland)
Pokathuka (2002)
Semenyuki (2002)

Liquid Loft (Oostenrijk)
False Colored Eyes (Imploding Portraits Inevitable) (2016)

Lisa & The Lips (VS/Zweden/Spanje)
Concert (2016)

 Local Natives  (VS)
Concert (2010)

 LOD Muziektheater (België)
Muur (2010)
Hoog Gras (2012)
Sneeuw (2015) - met Silbersee
Zonder bloed (2016)

 Lola Arias  (Argentinië)
Mi Vida Despues (2009)

Lord Huron (VS)
Concert (2013)

Los Galindos (Spanje)
Maiurta (2014)

 Low  (VS)
Concert (2007)

 T he Low Anthem  (VS)
Concert (2010)

Lubomyr Melnyk (Oekraïne)
Concert (2016)

Lucidity Suitcase Intercontinental (VS)
El Conquistador (2006)

Lundahl & Seitl (Zweden)
An Elegy to the Medium of Film (2015)

Lucius (VS)
Concert (2014)

Lucy Rose (GB)
Concert (2013

Luke George (Australië)
NOW NOW NOW (2012)

Terug naar boven


M

Maarten Vos en Greg Haines (NL/GB)
Concert (2015)

Magnus (BE)
Concert (2014)

Maike Lond (Estland)
10 journeys to a place where nothing happens (2014)

Maison du Malheur (NL)
Concert (2013)

 MaisonDahlBonnema  (België)
The Ballad of Ricky and Ronny (2008)
Ricky and Ronny and Hundred Stars (2010)

Mann Friday (GB)
Concert (2013)

Manual Cinema (VS)
Mementos Mori (2015)

Marco da Silva Ferreira (Portugal)
Hu(r)mano (2016)

 Maria del Mar Moreno Y Su Grupo  (Spanje)
Momentitos de Locura (2005)

 Maria Jerez  (Spanje)
The Movie (2010)
The Perfect Alibi (2011)

 Mariano Pensotti  (Argentinië)
El Pasado es un Animal Grotesco (2011)
Cineastas (2014) - i.s.m. Grupo Marea

MartHa!tentatief (België)
LOT (2013)

 Matanicola  (Duitsland)
Under (2005)
Ladies First (2007)

Mats Staub (Zwitserland)
21 - Memories of Growing Up (2016)

Max Jury (VS)
Concert (2016)

 Megafaun  (VS)
Concert (2010)

 Meindert Talma (Nederland)
Het Bombardement (2005) - met The Negroes
Nu geloof ik wat er in de bijbel staat (2007) - met The Negroes
WERKMAN (2015) - met The Melisma Saxophone Quartet

 Membros  (Brazilië)
Febre (2008)

 Michel Groisman & Gabriela Duvivier  (Brazilië)
Transferência (2012)

 Michela Lucenti  (Italië)
I Sette a Tebe (2007)

Michelle Ellsworth (VS)
Preparation for the Obsolescence of the Y Chromosome (2016)

 Mike Daisey  (VS)
Monopoly! (2007)
The Envoy's Dilemma (2008)

Mischa Macpherson Trio (GB)
Concert (2015)

Miss Revolutionary Idol Berserker (Japan)
Ms Berserker ATTTTTACKS!! Elektro☆Schock☆Luv☆Luv☆Luv☆ Shout!!!!! (2013)

 Momix  (VS)
Momix in Orbit (2001)

 Monotonix  (Israël)
Concert (2010)

 Moss  (Nederland)
Concert (2011)

 Mossoux-Bonté  (België)
Twin Houses (2002)

 Motus  (Italië)
X.03 (2008)
Alexis. Una Tragedia Greca (2011)

Moullinex (Portugal/Duitsland)
Concert (2015)

 M pumelelo Paul Grootboom ( Zuid-Afrika)
Township Stories (2008)

MS MR (VS)
Concert (2013)

The Mummers (GB)
Concert (2009)

Muziektheater Transparant (België)
Porselein (2011)

My Baby (NL)
Concert (2015)

Terug naar boven


N

Nâtah (Frankrijk)
Concert (2016)

  Nature Theater of Oklahoma   (VS)
Poetics: A Ballet Brut (2006)
Rambo Solo (2008)
Romeo and Juliet (2008)

Neneh Cherry & RocketNumberNine (Zweden/VK)
Concert (2015)

Nick Waterhouse (VS)
Concert (2014)

  Niv Sheinfeld and Oren Laor Dance Projects   (Israël)
Big Mouth (2010)

  Niwagekidan Penino   (Japan)
Frustrating Picture Book for Adults (2010)
Avidya - The Dark Inn (2016)

Noisettes (GB)
Concert (2013)

 A rnoud Noordegraaf ( Nederland)
A.M. (2011)

Noord Nederlands Toneel (Nederland)
Ik zeg wat ik denk (2003)
MacBeth (2004)
Verzet (2005)
Welcome to Soledad (2006)
The Night of the 33 Lucky Ones (2008)
The Last Chaos Piece (2008)
De Mevrouwen Aarsschaafsel & Korrelfotze (2009)

Nzi Dada (Frankrijk)
Optional groove & Funtional music (2005)

Terug naar boven


O

OMSK/Lotte van den Berg (Nederland)
Pleinvrees (2012)

Omar Abusaada (Syrië)
While I was waiting (2016)

Orlando Julius & The Heliocentrics (NG/GB)
Concert (2015)

Terug naar boven


P

Pablo Larraín (Chili)
Acceso (2015)

PanPan Theatre (Ierland)
Mac-Beth 7 (2004)
The Seagull and Other Birds (2015)

Pathosformel (Italië)
La Timidezza delle Ossa (2008)

Pat Thomas & Kwashibu Area Band (Ghana)
Concert (2016)

Pavlov Medialab/E-lab (Nederland)
Inside Out (2008)
Open Mind | Live Lab (2009)
Open Mind | Time, what makes us tick? (2010)

Peeping Tom (België)
Le Jardin (2003)

PeerGrouP (Nederland)
Onland - landschap in transitie (2011)

Penny Arcade (VS)
Longing Lasts Longer (2016)

Peter Shub/Shubcraft (Duitsland)
Stand Up and Fall Down (2010)

Phantom Limb Company (VS)
69º S (2011)

Philippe Quesne (Frankrijk)
L'Effet de Serge (2009) - i.s.m. Vivarium Studio
Next Day (2014) - i.s.m. CAMPO (België)

Pichet Klunchun Dance Company (Thailand)
Nijinsky Siam (2010)
Black and White (2012)

Platform GRAS (NL)
Urban Tour (2016)

PME-ART (Canada)
The DJ Who Gave Too Much Information (2011)

Pokey LaFarge (VS)
Concert (2013)

Pol Heyvaert (België)
FML (Fuck My Life) (2010)

Polski Teatr Tanca (Polen)
The Battle between Carnival and Lent (2003)

Port O'Brien (VS)
Concert (2009)

Post Presents Post (Australië)
Who's The Best? (2013)

Public in Private/Clément Layes (Duitsland)
Allege (2012)

Puggy (België)
Concert (2013)

Terug naar boven


Q

Quarantine (GB)
Susan & Darren (2010)
Entitled (2011)
The Soldier's Song (2011)
Wallflower (2015)

Quartetto d'Archi di Torino (Italië)
Morton Feldman's Second String Quartet (2010)

Terug naar boven


R

Race Horse Company (Finland)
Super Sunday (2014)

Rachel Unthank & The Winterset (GB)
Concert (2008)

Radiohole (VS)
Anger/Nation (2008)

Rag 'N' Bone man (VK)
Concert (2016)

Ralph van Raat (Nederland)
Walk during an essay for a sonate (2005)
Plays John Adams (2007)

Random Collision (Nederland)
Leaving Behavior (2007)
Hunger (2011)

Ranters Theatre (Australië)
Holiday (2009)
Intimacy (2012)

Rats on Rafts & De Kift (NL)
Concert (2016)

Red Bastard (VS)
Red Bastard (2010)

Renegade (Canada)
Rumble (2005)

Rimini Protokoll (Duitsland)
Call Cutta in a Box (2008)

Rina Yerushalmi & Itim Theatre Ensemble (Israël)
The Dybbuk (2009)

Robert Hylton & Urban Classicism (GB)
Verse (2005)

Roger Bernat (Spanje)
Numax-Fagor-plus (2015)
We need to talk (2016)

Roswitha Bergmann/Pierre Audi (Nederland)
Je sens un deuxième coeur (2012)

Rotozaza (GB)
Romcom (2005)
Etiquette (2007)


Terug naar boven


S

 Sam Green & yMusic (VS)
The Measure of All Things (2014)

Santasangre  (Italië)
84.06 (2008)
Spettacolo Sintetico per la Stabilita' Sociale (2008)
Seigradi (2010)
Bestiale Improvviso (2011)

 Sara Juli  (VS)
The Money Conversation (2006)

Sarah Vanhee/CAMPO (België)
Oblivion (2016)

Schweigman& en Het Houten Huis (NL)
Curve (2015)

 David Shiner  (Duitsland)
Shadow Play (2011)

 Shona Reppe Puppets  (Schotland)
Cinderella (2008)

 Sidi Larbi Cherkaoui  (België)
Sutra (2008)

 Silvertree & Gellmann  (Australië)
Scattered Tacks (2009)

Sijas de Groot & WERC (NL)
Circus, Bodem & Gas (2016)

 Simona Levi & Conservas  (Spanje)
7 Dust Shows (2005)

 Slagsmålsklubben  (Zweden)
Concert (2008)

 Sleepy Sun  (VS)
Concert (2010)

 Smith Westerns  (VS)
Concert (2011)

SKIP&DIE (Zuid-Afrika/NL)
Concert (2015)

Solace I Guess (NL)
Updiggin' (2016)

Son Lux (VS)
Concert (2015)

 Stalker Theatre  (Australië)
Four Riders (2002)
MirrorMirror (2009)
Encoded (2013)

 Stan's Cafe  (GB)
Of all the people in all the world (2006)

Stephen Malkmus & The Jicks (VS)
Concert (2014)

Steve Rawlings (GB)
Best Wishes (2014)

Stichting Peerd (NL)
Hoes en Heerd (2016)

Stichting Wolf/Charles Hens (NL)
Deep Water (2013)

 Stuffed Puppet Theatre  (Australië)
Schicklgruber (2002)

Sturgill Simpson (VS)
Concert (2015)

Sunflower Bean (VS)
Concert (2016)

Sun Kil Moon (VS)
Concert (2014)

 Superamas  (Oostenrijk/Frankrijk)
Big 3rd Episode (2006)

Terug naar boven


T

Taoufiq Izeddiou (Marokko)
En Alerte (2016)

 Teatrino Clandestino  (Italië)
Mesmer Vacuum (2008)
Madre e Assassina (2008)

Teatro El Público (Cuba)
Antigonón, un contingente épico (2016)

 Teatro de Marionetas do Porto  (Portugal)
Exit (2003)

Teatro La Re-sentida (Chili)
La Imaginación del Futuro (2015)

TenTemPíes (NL)
Concert (2015)

Tetsuya Umeda (Japan)
It was moving at first (2014)

 THEATREclub  (Ierland)
HEROIN (2012)

 T heatre Replacement ( Canada)
WeeTube (2010)

Theatre Ubu (Canada)
The Blind (2003)

The Collective of Natural Disasters (Hongarije)
62 Days (2004)

The Dustbowl Revival (VS)
Concert (2016)

The Freak and the Showgirl (VS/GB)
Apocastrip WOW! (2012)

The Gospel Sessions (NL/VS)
Concert (2015)

The Growlers (VS)
Concert (2014)

The Hilliard Ensemble (Groot Brittannië)
A-capella concert (2013)

The Orwells (VS)
Concert (2014)

The Rifles (GB)
Concert (2014)

The Shout (GB)
In concert (2005)

The Staves (GB)
Concert (2013)

Throes + The Shine (Portugal)
Concert (2015)

Tim Darbyshire (Australië)
More Or Less Concrete (2014)

Tinariwen (Mali)
Concert (2008)

Tomoko Mukaiyama (Nederland/Japan)
Mo-ichido (2008)
Wasted (2010)
HOME (2016)

Tourist LeMC (België)
Concert (2015)

TPO Company (Italië)
Children Cheering Carpet - The Japanese Garden (2008)

Tracy Bonham (VS)
Concert (2008)

Transkapela (Polen)
Over the Village - Carpathian Impressions (2009)

Treftpunt & Dick van der Harst (België)
Vlernika (2008)

Tuning People en Kinderenvandevilla (België)
Leeghoofd (2015)

Terug naar boven


U

Ula Sickle (België/Kinshasa)
Kinshasa Electric (2014)

Terug naar boven


V

Vieux Farka Toure (Mali)
Concert (2010)

Eefje de Visser (Nederland)
Concert (2011)
Concert (2016)


Terug naar boven


W

Walo & Hakkarainen (Finland)
Odotustila (2007)

Walter Hus and the Decap Automat Orchestra (België)
Organ Jungle (2009)

Washed Out (VS)
Concert (2011)

Warhaus (België)
Concert (2016)

White Denim (VS)
Concert (2011)

WIThWIT (België)
Les Soeurs (De Zussen) 2016

World Inferno Friendship Society & Jay Scheib (VS)
Addicted to Bad Ideas: Peter Lorre's 20th Century (2008)

Wunderbaum (Nederland)
Het Spookhuis der geschiedenis (2012)

Terug naar boven


X

Xixa (VS)
Concert (2016)

Terug naar boven


Y

Yasuko Yokoshi (Japan/VS)
Hangman Takuzo (2016)

Young the Giant (VS)
Concert (2011)

yMusic (VS)
Concert (2014)

Yuko Yuko (NL)
Concert (2015)

Terug naar boven


Z

Zachary Oberzan (VS)
Flooding with love for the kid (2008)
Your Brother. Remember? (2009)

Zero Visibility Corp. (Noorwegen)
...it's only a rehearsal (2007)

Zitakula (NL)
Concert (2016)

Zita Swoon (België)
A Band in a Box (2006)

Zita Swoon Group (België)
Nothing That Is Everything (2015)

Zonzo Compagnie (België)
Mile(s)tones (2014)
Listen to the Silence (2016)

Terug naar boven