Programma

Vanaf zaterdag 15 juni 12:00 uur kun je online kaarten kopen voor het hoofdprogramma, op 15 juli start de kaartverkoop voor het gehele programma. De komende tijd maken we hier steeds meer programma bekend.

Datum

Hoofdprogramma

Socalled & Friends

Socalled & Friends

Space - The 3rd Season

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Noordpool Orkest en Ruben Smit

Noordpool Orkest en Ruben Smit

WAD Live

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Ambiguous Dance Company

Ambiguous Dance Company

Rhythm of Human

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Guillermo Calderón

Guillermo Calderón

Dragón

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Half Straddle

Half Straddle

Is This A Room

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Gravity & Other Myths

Gravity & Other Myths

Out of Chaos...

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Colin Dunne & Sidi Larbi Cherkaoui

Colin Dunne & Sidi Larbi Cherkaoui

Session

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Olivier de Sagazan

Olivier de Sagazan

Transfiguration

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Marco Chenevier

Marco Chenevier

This work about the orange

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Teatro Anónimo/Trinidad González

Teatro Anónimo/Trinidad González

Carnaval

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Le Galactik Ensemble

Le Galactik Ensemble

Optraken

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Ainslie Henderson

Ainslie Henderson

Adjust

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
hetpaleis & De Nwe Tijd / Freek Vielen

hetpaleis & De Nwe Tijd / Freek Vielen

Doe de groeten aan de ganzen

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Bissane Al Charif en Chrystèle Khodr

Bissane Al Charif en Chrystèle Khodr

I Once Entered a Garden

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
WANG Chong & Théâtre du Rêve Expérimental

WANG Chong & Théâtre du Rêve Expérimental

Constellations

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Alexander Vantournhout

Alexander Vantournhout

Screws

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
La Tristura

La Tristura

Future Lovers (Unplugged)

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Davis Freeman / Random Scream

Davis Freeman / Random Scream

Do my Mouth

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Samara Hersch & Lara Thoms

Samara Hersch & Lara Thoms

We all know what's happening

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Charley Crockett

Charley Crockett

Concert in de Spiegeltent

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
The Chekhov Project

The Chekhov Project

I Am a Seagull

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Stampestuen

Stampestuen

Concert in de Spiegeltent

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Davis Freeman

Davis Freeman

Karaoke(ART)

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Yan Duyvendak

Yan Duyvendak

invisible

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Robin Jonsson

Robin Jonsson

The Most Human

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Nick Power

Nick Power

Between Tiny Cities រវាងទីក្រុងតូច

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Speak Percussion

Speak Percussion

Polar Force

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Stefan Kaegi (Rimini Protokoll) / Münchner Kammerspiele

Stefan Kaegi (Rimini Protokoll) / Münchner Kammerspiele

Uncanny Valley

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Vicky Chow speelt Glass

Vicky Chow speelt Glass

Concert in de Lutherse Kerk

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Vicky Chow: Surface Image

Vicky Chow: Surface Image

Concert in de Lutherse Kerk

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Dirk De Wachter

Dirk De Wachter

Laat ons ook ongelukkig zijn

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25
Lévi Weemoedt en Özcan Akyol

Lévi Weemoedt en Özcan Akyol

Pessimisme kun je leren

  • do
    15
  • vr
    16
  • za
    17
  • zo
    18
  • ma
    19
  • di
    20
  • wo
    21
  • do
    22
  • vr
    23
  • za
    24
  • zo
    25